Antalyalı yazarlar okuyucularıyla buluşuyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Antalya Kitap Fuarı tüm hızıyla sürerken, fuarda Antalyalı yazarlarda okuyucularıyla bir araya gelme fırsatı buluyor.
23 Ekim 2021

Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 11’inci Antalya Kitap Fuarı, tüm heyecanıyla devam ediyor. 10.00 ile 20.00 saatleri arasında açık olan fuarda, birbirinden değerli yazarlar, söyleşi ve imza günlerinde okuyucuları ile bir araya geliyor.

104 ANTALYALI YAZAR                                   

11. Antalya Kitap Fuarı’nın 8’inci günündeMehmet Kemal Erdoğan, Demet Türkmen, Ufuk Akalın, Fikret Eroğlu, AnooshirvanMiandji, Atay Sözer Işık Öğütçü, Fatih Tuncay, Feyzullah Arslan ve Yılmaz Bozan kitapseverler ile buluştu.Öte yandan Antalya Kitap Fuarı’nda Antalya Sanatçılar Derneği (ANSAN), Antalya Şairler, Ozanlar ve Yazarlar Derneği (ANŞOYAD), Antalya Yazarlar Platformu yazarları da kendilerine ayrılan stantlarda eserlerini tanıtmak fırsatı buluyor. Kitap fuarı süresince 104 Antalyalı yazar, okuyucuları ile bir araya gelerek, kitaplarını imzalıyor.

FUAR ÇOK BAŞARILI

Antalya Kitap Fuarı’na ikinci kez katılan İran Azeri Türkü olan yazarAnooshirvanMiandji, Antalya Kitap Fuarı kitlesinin çok bilinçli, ne aradığını bilen bir okura sahip olduğunu söyledi. Türkiye’nin birçok noktasında kitap fuarına katıldığını dile getirenAnooshirvanMiandji, katılımcı, yayınevi ve yazar kadrosu ile Antalya Kitap Fuarı’nın çok başarılı olduğunu kaydetti.

ÜLKENİN REFAHA ULAŞMASI İÇİN KİTAP OKUMALIYIZ

Fatih Tuncay ise,pandeminin dünya üzerine karanlık bir bulut gibi çöktüğünü belirterek, “Bu kitap fuarı bu bulutların dağılmasını ve kitap olup yağmasına neden oldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne böyle bir organizasyonu gerçekleştirdiği için teşekkür ediyorum. Oldukça verimli geçiyor. Okurlarımız ile buluştuk, söyleşi yaptık. Ülkemizin refaha uluşması için daha fazla kitapla buluşması gerekiyor” dedi.

11. Antalya Kitap Fuarı, 24 Ekim Pazar günü sona erecek.

 

 

© 2021 Antalya Büyükşehir Belediyesi - Tüm hakları saklıdır